Restaurace

Vstupte do světa vynikající gastronomie na náhorní plošině Tauplitz! Restaurace, spolu s celým hotelem je pod vedením českého hoteliéra a šéfkuchaře Petra Heneše. Užijte si zážitek z moderní rakousko-české kuchyně, která se vyznačuje vysokou kvalitou pokrmů a rozmanitostí nabídky, s důrazem na lokální suroviny a farmářské produkty.

Jsme jedinou restaurací na náhorní plošině Tauplitz, kde si můžete vychutnat čepované pivo Pilsner Urquell. Se 100 místy k sezení ve vnitřní části a přibližně 60 místy na venkovní terase přímo u sjezdovky. Spolu se skvělým jídlem si tak můžete užít i nádherný výhled.

Stravování pro ubytované hosty

Ubytovaní hosté nemusí řešit každodenní stravování – máme připravenou polopenzi. Každé ráno od 8:00 do 10:00 si hosté mohou vychutnat rozmanitou snídani v zimní zahradě s výhledem do údolí. Nabízíme bohatý bufet plný čerstvých a zdravých možností.

Večeře je servírována od 18:00 do 20:00 v hlavní restauraci, kde každý den přinášíme nové lahůdky v podobě polévky, hlavního jídla a dezertu. Můžete si také vybrat ze širokého výběru salátového bufetu.

Po večeři si můžete užít relaxaci v restauraci nebo zavítat do Sportbaru, kde vás čeká pohodová atmosféra a lákavá nabídka specialit k pivu a vínu. Pro zpestření večerů pravidelně pořádáme sportovní turnaje a společenské akce v tomto prostoru.