Základní informace

Hotel Alpen Arnika se nachází hned vedle 8 lyžařských vleků střediska Tauplitzalm v nadmořské 1650m. Pro hosty nabízí pokoje s balkónem a výhledem na hory. V zimě patří lyžařské středisko Tauplitzalm k místům s nejbohatší sněhovou pokrývkou v Alpách. Záznamy ukazují naměřené hodnoty až 4m, v březnu okolo 3m. Spolu s moderními technikami zasněžování zabezpečuje středisko jistotu sněhu od počátku prosince do konce dubna. V létě nabízí středisko mnoho turistických stezek okolo horských jezer, cyklostezky a v neposlední řadě se nachází poblíž kvalitních golfových hřišť a termálních lázní Grimming. Pokud není deštivé počasí, tak je během letní sezóny v provozu čtyř- sedačková lanovka, prostřednictvím níž mohou cestovat jak pěší turisté tak cyklisté se svými koly.

Ski areál Tauplitz

42 km sjezdovek, z toho 18 km modrých, 18 km červených a 6 km černých sjezdovek. Dále je pro vás každý den upravováno 20 km běžeckých tratí.

bar
Profesionální personál

S naším vlídným přístupem se u nás budete cítit jako doma. Pojďte se přesvědčit sami do našeho rodinného prostředí.

school
Ráj pro děti

Dětská sjezdovka s vlekovým pásem a lyžařskou školou je umístěna přímo před hotelem. Rodiče mohou sledovat své děti z pohodlí prosklené restaurace.

dog
Máme rádi zvířata

Za symbolický příplatek rádi ubytujeme Vaše čtyřnohé domácí mazlíčky. Polopenze pro ně není v ceně, ale pokud zapomenete jsme připraveni pomoci.

Hotel Alpen Arnika ***

Rodinný hotel Alpen Arnika se svou polohou a útulnou atmosférou nabízí jako ideální volba pro úlevu od každodenního stresu a duševní i tělesnou regeneraci. Součástí hotelového komplexu je sauna, která je pro ubytované hosty zdarma. Všechny pokoje mají koupelnu, satelitní TV s plochou obrazovkou a psací stůl. Nábytek je ručně vyrobený z borového dřeva.

Restaurace má krb a podává tradiční štýrská jídla z místních produktů. Hosté restaurace si mohou vybrat z bohaté nabídky kvalitních vín a čepovaného piva Plzeňský Prazdroj. Alpen Arnika nabízí hostům k zábavě bar s karaoke, stolní fotbal a řadu deskových her.

Pro lyžaře má Alpen Arnika k dispozici také vyhřívanou lyžárnu.

Vybavení

  • Sauna
  • Lyžárna s vysoušečem bot
  • Restaurant & Bar
  • Stolní fotbal
  • Karaoke
  • Výtah
  • WI FI
  • Sněžný skútr pro dopravu z/na parkoviště